SEKTÖREL › ALJ Finans’tan 2.El için kredi kampanyası

ALJ Finans’tan 2.El için kredi kampanyası

19 Ekim 2021 / 14:00 ALJ Finans, ikinci el araç almak isteyenlere cazip ödeme koşulları ve fırsatlar sunuyor

ALJ Finans’tan 2.El için kredi kampanyası

Otomobil kredilerinde uzmanlaşmış ALJ Finans, ikinci el otomobil satın almak isteyenlere özel avantajlı kredi kampanyasını duyurdu. İkinci el taşıt kampanyasından yararlanmak isteyenler, ilk taksit ödemelerine isterlerse 3 ay sonra başlayabilecekler. 

“Şimdi al, seneye ödemeye başla” kampanyasından yararlanmak isteyenler, daha detaylı bilgi için ALJ Finans’ın anlaşmalı iş ortaklarını ziyaret edebilir veya “KredimOL” mobil ve web uygulaması üzerinden 48 aya varan vadelerde, uygun ödeme koşullarıyla  taşıt kredisi hesaplayarak kolay ve hızlı dijital taşıt kredisi başvurusunda bulunabilirler.

ALJ Finans Genel Müdürü Betügül Toker; “Hızlı ve kolay kredi başvuru süreçlerimiz ile hem iş ortaklarımızın hem de müşterilerimizin finansman ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sunduğumuz kampanyamız ile 15 yaşa kadar her marka ve model araç için showroomlardan ya da dijital platformlardan başvuru imkanı bulunuyor. ‘Şimdi al, seneye ödemeye başla’ kampanyamız, ikinci el otomobil sahibi olmak isteyenler için yıl sonuna kadar devam edecek.” dedi.

ALJ Finans Foto Galeri Tüm ALJ Finans Foto Galerileri
ÇOK OKUNANLAR