SEKTÖREL › 'Aston Martin İstanbul'a ödül

'Aston Martin İstanbul'a ödül

25 Mayıs 2011 / 23:55 Aston Martin İstanbul, Aston Martin World Dealer Conference’ta 'Marketing Excellence Award' ödülünün sahibi oldu

'Aston Martin İstanbul'a ödül
Aston Martin, 2011 yılı Dünya Yetkili Satıcılar Konferansı’nı Almanya Nurburgring’de gerçekleştirdi. 10-12 Mayıs 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen konferansta Amerika, Kıta Avrupası, Asya-Pasifik, İngiltere-Güney Afrika ve Orta Doğu-Kuzey Afrika’dan oluşan beş bölgenin her biri için “En İyi Satış”, “En İyi Pazarlama” ve “En İyi Satış Sonrası” uygulamalarını gerçekleştiren yetkili satıcılar ödüllendirildi. Dünyada 34 ülkede hizmet veren 142 Aston Martin yetkili satıcısı arasından 13'ü başarılı uygulamaları ile ödüle layık görüldü.

Orta Doğu-Kuzey Afrika bölgesinin bu yılki tek ödülü, “En İyi Pazarlama Uygulaması”nı gerçekleştiren ve Türkiye’de Borusan Otomotiv tarafından temsil edilen Aston Martin İstanbul’a verildi. Aston Martin İstanbul, 20 Ekim 2010 tarihinde İstanbul Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen basın toplantısı ve takiben 28 Ekim-07 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen İstanbul Autoshow’daki standı, sergileme düzeni ve tanıtım faaliyetleri ile bu ödüle layık görüldü.

Aston Martin Dünya Yetkili Satıcı Konferansı Gala Yemeği Resepsiyonunda gerçekleştirilen ödül töreninde, “Marketing Excellence Award” plaketi Aston Martin CEO’su Dr. Ulrich Bez tarafından Borusan Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Ali Vahabzadeh ve Aston Martin İstanbul Genel Müdürü Faik A. Akkök’e verildi.
 

ÇOK OKUNANLAR