SEKTÖREL › Aston Martin showroom'u açıldı

Aston Martin showroom'u açıldı

08 Haziran 2011 / 01:30 Türkiye'ye Borusan Otomotiv tarafından ithal edilen Aston Martin, ilk satış noktasını İstanbul Süzer Plaza’da açtı

Aston Martin showroom'u açıldı
Aston Martin, Türkiye’deki ilk satış noktasını, Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız evsahipliğinde, Aston Martin Satış ve Satış Sonrası Direktörü Bill Donnelly’nin katılımıyla İstanbul Süzer Plaza’da açtı. Açılışa Aston Martin Orta Doğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü Mark Kenworthy ile Aston Martin Ortadoğu ve Kuzey Afrika CEO Adham Charanoglu da katıldılar.

Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız showroom açılışında yaptığı açıklamada, Kasım 2010 – Mayıs 2011 dönemleri boyunca 17 adet Aston Martin satıldığını, bu satışın 10 adedinin 2011 yılında yapıldığını söyledi. Eşref Biryıldız yılsonu satış hedeflerinin ise 22 adet olduğunu belirtti.

445 m2’lik bir alanda, 5 modelin sergileneceği Aston Martin İstanbul Showroom’da,
7 Haziran’daki açılışa özel Aston Martin V8 Vantage S, DB9, DBS, yeni dört kapılı model Rapide ile Cygnet yer aldı.

Diğer yandan, Borusan Otomotiv Pazarlama ve Tic. A.Ş. garantisindeki otomobillerin satış sonrası hizmetleri ise,  Borusan Oto İstinye’de, Aston Martin için tasarlanmış özel atölyede, İngiltere’de markanın tüm eğitimlerini almış özel uzman satış sonrası personeli tarafından verilecek.

ÇOK OKUNANLAR