SEKTÖREL › Audi, 2023 OMR Festivalinde kişisel alana odaklandı

Audi, 2023 OMR Festivalinde kişisel alana odaklandı

17 Mayıs 2023 / 11:38 Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama ve teknoloji etkinliği olan OMR Festivali, Audi ana sponsorluğunda düzenlendi.

Audi, 2023 OMR Festivalinde kişisel alana odaklandı

Online pazarlama ve teknoloji dünyası, Avrupa'nın en büyük dijital pazarlama ve teknoloji etkinliği olan OMR (Online Marketing Rockstars) Festivali kapsamında Hamburg'da bir araya geldi. Önceki yıllarda olduğu gibi 2023'te de etkinliğin ana sponsoru olan Audi, birçok interaktif unsur içeren büyük bir stantla festivalde yer aldı. Festival ziyaretçileri Audi'nin geleceğin sürüş deneyimini nasıl şekillendirdiğini deneyimle imkanı buldular. Premium markanın "Kendi alanınıza adım atın" kampanyasıyla sunduğu yaklaşım, otomotiv gelişiminde yeni bir zihniyeti temsil ediyor.

2b49c480a17882b79c7fc2b696d85322_0.jpg

OMR 2023'teki standını ilerici bir mimari ve premium ambiyansla hazırlayan Audi, markayı ve teknolojisini tanımak ve geleceğin sürüş deneyimini keşfetmek isteyen ziyaretçilere, standın interaktif dijital unsurlarıyla eğlenceli bir fırsat sundu.

Audi‘nin, insan merkezli bir yaklaşım benimseyerek, konsept otomobillerinin geliştirilmesinde daha önceki otomobil tasarımı geleneklerini yıktığı Sphere konsept otomobilleri festivaldeki ilham kaynağını oluşturdu. Audi, Personal Sphere'in vaat ettiği geleceğin iç mekan deneyimini fuar standında hayata geçirdi. Geleceğin Audi'sinde odak noktası birey olarak insan. OMR Festivali'ndeki stand sloganı olan "Kendi alanınıza adım atın"a sadık kalan Audi, otomobili birey etrafında; içten dışa sistematik olarak tasarlanmış interaktif bir "Kişisel Küre" olarak geliştiriyor. 

2b49c480a17882b79c7fc2b696d85322_2.jpg

Geleceğin Audi'si, kusursuz ve özelleştirilebilir bir kullanıcı deneyimi yaratmak için çekici bir tasarım, yüksek kaliteli malzemeler ve dijital unsurları bir araya getiriyor. Kullanıcının bakış açısıyla geliştirilen modeller, akıllı, sezgisel ve kişisel bir deneyim sunuyor. Audi, OMR Festivali'ndeki etkileşimli alanıyla, dijital teknolojiyle etkileşim kurarken veri güvenliği bir yana, bireyin duyuları ve duygularının oynadığı önemli role odaklandı. 

2b49c480a17882b79c7fc2b696d85322_1.jpg

Kullanıcılar bu ekosistemin pek çok yönünü festivalde deneyimleyebildi. Örneğin Audi, müşterilerin araç satın alındıktan sonra bile araç fonksiyonlarının konfigürasyonunu kendi ihtiyaçlarına göre uyarlamalarına olanak tanıyor. Ayrıca Audi Live Consultations gibi sanal hizmetlerle dijitalleştirilmiş satış süreci ve yeni ve kullanılmış araçların çevrimiçi olarak rezerve edilmesine yönelik bir sistem de mevcut. Audi gelecekte dijital ekosistemine daha da fazla unsur eklemeyi planlıyor..

ÇOK OKUNANLAR