KAMPANYALAR › Audi A1'e özel vdf kredisi

Audi A1'e özel vdf kredisi

29 Nisan 2011 / 01:23 Audi'nin küçük sınıf modeli A1 özel bir krediyle sunuluyor.Düşük faiz oranlı A1 kredisi vdf tarafından sağlanıyor

Audi A1'e özel vdf kredisi
Volkswagen Doğuş Finans (vdf), Audi markası için VarioCredit isimli özel bir ürün geliştirdi. İlk aşamada sadece Audi A1 için planlanan bu yeni ürün; küçük Audi'ye aylık 499 TL’den başlayan taksitlerle sahip olma imkanı sunuyor.
VarioCredit'in, ilerleyen günlerde Audi’nin diğer modelleri için de uygulanacağı açıklanıyor.

Minimum 0,69 faiz oranıyla tüketiciye sunulan VarioCredit kapsamında 24, 36 ve 48 aylık vade seçenekleri bulunuyor. Farklı taksit seçeneklerinin bulunduğu VarioCredit ile tüketiciler 2 farklı ödeme dönemi ile diledikleri dönem içerisinde daha düşük taksit ödeme dönemlerini seçebiliyorlar. 1-18 ya da 19-35 ay olmak üzere ikiye ayrılan taksitlendirme sürecinde tüketiciler ister ilk dönemde isterlerse de ikinci dönemde düşük taksit imkanından faydalanabiliyorlar. VarioCredit’te araç bedelinin yüzde 20’sine denk gelen ilk peşinattan sonra 499 TL’den başlayan taksitlerle A1 sahibi olunabiliyor. Ayrıca son taksitte bulunan balon ödeme tutarını tüketicinin tercihine bağlı olarak yeniden kredilendirilebiliyor.

vdf’nin Audi A1 Modeli için özel geliştirdiği VarioCredit’in yanı sıra tüketiciler ayrıca taksitlerini 6 ay erteleyebiliyorlar.

ÇOK OKUNANLAR