SEKTÖREL › Audi teknolojileri 3 ödül birden kazandı

Audi teknolojileri 3 ödül birden kazandı

15 Aralık 2013 / 11:27 Audi, “Connected Car Awards”da telefon, navigasyon ve internet kategorilerinde 3 ödül birden kazandı

Audi teknolojileri 3 ödül birden kazandı

Auto Bild ve Computer Bild dergileri tarafından düzenlenen iletişim teknolojileri ödüllerinde Audi üç kategoride birden ödül kazandı. Yaklaşık 320 bin okuyucunun, otomobil markalarının sürüş asistanları, araç içi bağlantı teknolojileri ve telefon sistemleri gibi sürüş ve eğlence teknolojilerini 8 kategoride değerlendirdiği yarışmada Audi, en çok ödül kazanan marka oldu.

Sürücü ve yolcu telefonlarının araçla bağlantısını sağlayan Audi Phone Box, telefon kategorisinde; Audi’nin Google Earth desteğiyle çalışan navigasyon sistemi de Navigasyon kategorisinde en çok oyu alarak ödüle layık görüldü. İnternet kategorisinde de Audi’nin, LTE ve Wi-Fi sistemlerini birleştirerek otomobilin internete bağlanmasını sağlayan teknolojisi ödül kazandı. Bu sistemle, otomobil 4G hızında internete bağlanabiliyor. Araç içindeki Wi-Fi noktası da yolcuların mobil cihazlarla internete erişimini sağlıyor. 

Connected Car Awards, Ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenecek Uluslararası CES Fuarı’nda düzenlenece törenle sahiplerine verilecek.

ÇOK OKUNANLAR