SEKTÖREL › Bir milyonuncu Touareg için özel versiyon

Bir milyonuncu Touareg için özel versiyon

30 Temmuz 2019 / 23:58 Volkswagen bir milyonuncu Touareg üretimini 'ONE Million' adında özel bir versiyon ile kutluyor

Bir milyonuncu Touareg için özel versiyon

Volkswagen, 2002 yılının sonlarında model yelpazesine eklediği Touareg’in bir milyonuncu üretimini “ONE Million” olarak adlandırdığı özel bir versiyonla kutluyor. Yeni gövde rengi ve farklı jant seçenekleri ile Avrupa’da satışa sunulan bu özel modelin dış tasarımında yer alan önemli detaylardan bir diğeri de karartılmış arka stop grubu oluyor. Touareg “ONE Million”da, özel seri isminin, marşpiyenin yanı sıra B-sütunu üzerine de işlenerek özellikle belirginleştirildiği dikkat çekiyor. Özel versiyon, krom kaplı dış aynalar ve siyah renkli dekor öğelerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı R Line dış gövde paketi ile tercih edilebiliyor.

abb37e7e24394d655c075468118cb5a8_0.jpg

Touareg “One Million”daki premium tasarım detayları kabinde de devam ediyor. Modele özel tasarım çizgilerine sahip deri döşeme ile kaplanmış ön koltukların üst kısımları ve kapıların içi, yüksek kalite kontrast renge sahip dikişlerle dekore edilmiş. Bu zarif dikişler aynı zamanda gösterge paneli, direksiyon ve vites kolu üzerinde de kendisini gösteriyor. Touareg “One Million”ın anahtarında da koltuklarda kullanılan deri malzeme kullanılmış.

abb37e7e24394d655c075468118cb5a8_1.jpg

Birinci ve ikinci jenerasyon satışlarının yaklaşık 1 milyon adede ulaşmasıyla, Touareg kısa zamanda en çok satanlar listesine girmeyi başarmıştı. Birçok teknolojik yeniliğe, gerçek ve dinamik SUV tasarımına sahip olmasının yanı sıra, günlük kullanıma da son derece uygun olan üçüncü jenerasyon Touareg de bu başarı hikayesini devam ettiriyor.

ÇOK OKUNANLAR