KAMPANYALAR › Blue Card sahiplerine kış kampanyası avantajı Hyundai'den...

Blue Card sahiplerine kış kampanyası avantajı Hyundai'den...

25 Kasım 2013 / 14:39 Hyundai, 31 Aralık tarihine kadar sürecek olan kampanyası ile müşterilerine özel fırsatlar sunuyor.

Blue Card sahiplerine kış kampanyası avantajı Hyundai'den...

Hyundai Blue Card sahipleri, bu avantajlı kampanya ile periyodik bakımda yüzde 20 oranında parça ve işçilik indiriminden yararlanabiliyor. Fren, debriyaj, amortisör, egzoz parça ve işçiliklerinde ayrıca sileceklerde ve antifrizlerde de yüzde 20 fiyat avantajı sunuluyor.

Sadece Blue Card sahiplerine özel olarak, Hyundai Yetkili Servisleri’nden alınacak olan belirlenmiş markalardaki 4 lastik alımlarında ise bir sonraki periyodik bakımda yüzde 40 işçilik indirimi veya 30 TL fiyat avantajı sunan 3.000 Blue Puan hediye ediliyor. 
Üstelik 31 Aralık tarihine kadar Blue Card sahiplerine kampanyaya katılan markalarda yüzde 15’e varan indirimler de sunuluyor. Hyundai, aracını kışa hazırlamak, ücretsiz check up yaptırmak, Blue Card ile birlikte sunulan avantajlardan yararlanmak ve yeni Hyundai modelleri ile Test Sürüşü yapmak isteyen tüm Hyundai sahiplerini, tüm Türkiye’deki 80 adet Yetkili Servisleri’ne davet ediyor.

5ec722da6d9c324fdf63040799f071ca_0.jpg

 

ÇOK OKUNANLAR