SEKTÖREL › BMW Group ile Getac arasındaki işbirliği genişledi

BMW Group ile Getac arasındaki işbirliği genişledi

17 Ocak 2020 / 14:00 BMW, zor koşullara dayanıklı mobil cihaz ve çözümler için Getac'ı dünya genelinde tedarikçi olarak seçti

BMW Group ile Getac arasındaki işbirliği genişledi

Zor koşullara dayanıklı mobil bilgisayarlar üreten Getac, BMW Group tarafından Ar-Ge, üretim, depo lojistiği ve workshop diyagnostiği gibi çeşitli uygulamalar için dayanıklı mobil cihaz ve çözüm tedarikçisi olarak seçildi. Böylece Getac ile BMW Group arasındaki, dayanıklı ekipman tedarikini içeren mevcut ortaklık genişlemiş oluyor. Yenilenen ortaklıkla birlikte Getac, S410, V110, F110, A140, UX10 ve T800 serisi dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tabletler için BMW Group'tan büyük bir sipariş aldı.

BMW Group'un kompleks gereksinimlerini karşılayan çözümler sunmak için Getac, ekipmanlarını şirket içindeki çeşitli kullanıcı gruplarının bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlıyor. Araştırma ve geliştirme alanında güvenlik ve hassas verilerin korunması büyük önem taşıyor. Lojistik alanında, dahili BVIS toplama sistemi kullanılırken, önemli verilerin kaydedilmesi için de Getac A140’ın 14 inçlik ekranı ile opsiyonel barkod ve RFID okuyucularından faydalanılıyor.

4178d648618d0e74e48b5323c0094f0d_0.jpg

Her Getac dizüstü bilgisayar ve tabletinin, kullanıcıların karmaşık görevleri olabildiğince verimli bir biçimde gerçekleştirmelerini sağlayan yüksek güvenilirlik ve güçlü performans sunduğu açıklanıyor. Bu ürünler ayrıca, IP52'den ve IP65'e kadar su geçirmez ve toza dayanıklı özellikleriyle, zorlu ortamlarda rahatlık sağlayarak otomotiv endüstrisinin yüksek kalite standartlarını karşılamaya yardımcı oluyor.

BMW Group'ta semi-rugged tipi S410 dizüstü bilgisayar, uluslararası araç diyagnostiğinde kullanılıyor. Temel özellikleri arasında diyagnostik verilere doğrudan erişim için kablosuz ve kablolu bağlantı ve hızlı araç testleri bulunurken, Getac’ın LumiBond® 2.0 dokunmatik ekran teknolojisi, doğrudan güneş ışığında bile  okunabilirlik sağlıyor. Dört gelişmiş dokunmatik modu (Dokunmatik/Yağmur, Eldiven veya Kalem), yüksek kalitede işlem ve kısa teslimat sürelerine ilişkin servis siparişlerinin optimum verimlilikle yerine getirilmesine yardımcı oluyor.

Getac'ın Rugged & Video Solutions Business Group Başkanı Rick Hwang, “BMW Group ile çalışırken aşmamız gereken en büyük zorluk şirketin, her biri karşılanması gereken özel ekipman talepleri bulunan çok geniş uygulama alanlarına hitap etmekten geçiyor” açıklamasını yapıyor: “Bu nedenle BMW’nun Getac çözümlerini tekrar seçerek dünya genelindeki süreç optimizasyonunda elde ettiği başarıları cihazlarımızın yardımıyla sürdürdüğü için çok mutluyuz.”

ÇOK OKUNANLAR