YEDEK PARÇA › BMW M, M3 ve M4 için Michelin ile iş birliği yaptı

BMW M, M3 ve M4 için Michelin ile iş birliği yaptı

10 Haziran 2014 / 07:44 BMW 2014 model M3 ve M4 modellerinin tamamında Michelin Pilot Super Sport lastiklere yer verecek

BMW M, M3 ve M4 için Michelin ile iş birliği yaptı

Michelin, BMW’nin M serisi araçlarına sunduğu orijinal ekipman desteğini BMW M3 ve BMW M4 araçlarıyla sürdürüyor. Pilot Super Sport lastikleri ile sürücülerine keskin direksiyon tepkisi ve sportif kullanım yeteneği sunmayı vaat eden Michelin, Total Performance stratejisiyle sürücüye birinci sınıf bir yarış lastiğinin sunduğu bütün özellikleri daha uzun kilometre ömrü ve güvenlik özellikleriyle birlikte sağlıyor.

İki firmanın yaptığı işbirliği sonucunda BMW’nin yeni nesil M3 ve M4 araçları Michelin Pilot Super Sport lastikleriyle donatılıyor. Michelin ve BMW M mühendisleri tarafından 19 ayda geliştirilen Pilot Super Sport lastikleri, sürücülere aramidle güçlendirilmiş doku, çift bileşen teknolojisi ve Değişken Temas Alanı 2.0 teknolojileri sayesinde üstün sürüş keyfi sunuyor.

2014 yılında üretilecek BMW M3 ve M4’lerin tamamında orijinal ekipman olarak kullanılacak Michelin Pilot Super Sport lastikleri, M5 ve M6 modellerinin de yüzde 60’ında yerini alacak.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR