KAMPANYALAR › Borusan Oto’dan kullanılmış otomobillerde yıl sonuna özel fırsatlar...

Borusan Oto’dan kullanılmış otomobillerde yıl sonuna özel fırsatlar...

19 Kasım 2015 / 21:10 Borusan Oto, Kasım ayı boyunca kullanılmış otomobillerde uygun faizli satın alma koşulları sunuyor

Borusan Oto’dan kullanılmış otomobillerde yıl sonuna özel fırsatlar...

BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren ve premium segment kullanılmış oto pazarının önemli oyuncularından biri olan Borusan Oto, Kasım ayında kullanılmış otoda da avantajlı satın alma imkânları sunuyor. Kasım ayı boyunca Borusan Oto şubelerinden BMW Premium Selection ve MINI Next onaylı kullanılmış otomobil almak isteyenleri uygun satın alma koşulları bekliyor. 30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında, BMW Premium Selection ve MINI Next onaylı kullanılmış otomobillere özel 60.000 TL’ye 12 ay %0.79 faizli kredi veya 24 ay %0,99 faizli kredi imkânı sunuluyor.

İkinci el otomobillerin profesyonel videolar aracılığı ile tanıtarak bir ilke imza atan Borusan Oto, tüm müşterilerine şubelere gelmeden de otomobilleri en ince ayrıntısına kadar görebilme imkanını sağlarken, sattıkları kullanılmış otomobillerin sıfır otomobile yakın temizlik ve kondisyonda olmasına özen gösteriyor. BMW Premium Selection ve MINI Next otomobilleri 24 ay garantili olarak satışa sunuluyor. Onaylı kullanılmış bir otomobil Borusan Oto uzmanları tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemlerinin ardından, %100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanıyor. Borusan Oto, borusanoto.com web sitesi üzerinden tüm kullanılmış otomobil parkını fotoğraflı ve videolu olarak ister bilgisayar, ister tablet ve cep telefonlarından takip edilecek biçimde sergiliyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR