SEKTÖREL › BP'den 2011'de 40 yeni istasyon

BP'den 2011'de 40 yeni istasyon

08 Nisan 2011 / 09:43 BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, 2011 yılında akaryakıt pazarına paralel büyüme hedeflediklerini belirtti

BP'den 2011'de 40 yeni istasyon
BP Türkiye, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde  düzenlenen Petroleum Istanbul 2011 Fuarı’nda yer aldı. BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding fuarda, BP'nin Türkiye'deki planları hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Türkiye genelinde 600’ü aşan akaryakıt istasyonu aracılığıyla müşterilerine ürün ve hizmet kalitesi sunduklarını belirten Harding, büyüme stratejilerini, yenilikçi yaklaşımlarını ve verimlilik artırmaya yönelik projelerini paylaştı. Harding, “2011 yılında akaryakıt pazarına paralel bir büyüme hedefliyoruz. Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik (SEÇ-G) standartlarımızdan ödün vermeden bayi ağımızı genişletmeyi, verimliliği artırarak büyümeyi ve 40 yeni akaryakıt noktasını daha hizmete almayı planlıyoruz. 100 yıldır Türk ekonomisine ve enerji sektörüne yatırım yapan bir firma olarak önümüzdeki dönemde hizmetteki yenilikçi yaklaşımlarımızla, sektördeki  farkımızı ortaya koymaya devam edeceğiz” dedi.

Türk ekonomisine ve enerji sektörüne 100 yıldır yatırım yapmanın haklı gururunu yaşayan BP Türkiye, ülkenin en büyük yabancı yatırımcılarından biri. BP Türkiye’de, akaryakıt dağıtım ve pazarlama, madeni yağ üretim ve dağıtım, LPG, BTC boru hattı, doğalgaz, BP Havacılık, BP Gemicilik ve BP Deniz Yakıtları alanlarında  faaliyetlerini sürdürüyor.

ÇOK OKUNANLAR