SEKTÖREL › BP'nin hedefi Türkiye'de büyümek!

BP'nin hedefi Türkiye'de büyümek!

20 Haziran 2011 / 19:33 BP Akaryakıt Türkiye, büyüme hedefleri çerçevesinde Türkiye genelinde son 8 ayda 60 yeni istasyonunu hizmete soktu

BP'nin hedefi Türkiye'de büyümek!
BP Akaryakıt Türkiye, son 8 ayda 60 yeni istasyonu hizmete açarak Türkiye’de faaliyette olan istasyon sayısını arttırdı. BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, BP Türkiye Akaryakıt Grubu olarak 2011 büyüme stratejileri doğrultusunda bayi ağlarına yeni yakıt istasyonları katmaya devam ederken, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı, ürün ve serviste sundukları kalite ile farklılaşma yaratmayı hedeflediklerini belirtti.

2011 yılı için Türkiye’de “büyüme” stratejisi uyguladıklarını ve müşteri memnuniyetinin büyüme hedefinin en önemli ayaklarından biri olduğunu kaydeden Harding, “daha fazla” müşteri memnuniyetinin ancak “daha mutlu” bayiler ve çalışanlarla sağlanabileceğinin altını çizdi. Harding, bu amaçla uygulamakta oldukları gelişmiş işletme standartları ve verimliliği artırmaya yönelik programlar sayesinde müşteri memnuniyetini daha da artıracaklarını ifade etti.

ÇOK OKUNANLAR