SEKTÖREL › Bridgestone'dan yeni performans lastiği

Bridgestone'dan yeni performans lastiği

20 Mayıs 2011 / 02:47 Bridgestone, hız ve performanstan vazgeçmeyen otomobil kullanıcıları için geliştirilen Potenza Adrenalin RE002’yi sundu

Bridgestone'dan yeni performans lastiği
Bridgestone’un, güvenliğinden ödün vermeden hız ve performans isteyen kullanıcılar için viraj kabiliyeti, stabilite ve ıslak zemin performansı iyileştirilmiş ultra yüksek perfomans lastiği Potenza Adrenalin RE002 raflardaki yerini aldı. Adrenalin RE002, sadece ileri sürüş becerilerine sahip sürücülerin değil; hız ve performansa önem veren ancak güvenlikten ödün vermek istemeyen tüm otomobil kullanıcılarına hitap ediyor.

Adrenalin’in bir önceki versiyonu olan RE001 desenine göre, ıslak zemin performansı ve viraj performansı iyileştirilen RE002, spor otomobil kullanıcılarının yanı sıra lastiklerinden ve otomobilinden daha dinamik olmasını ve hızlı tepki almayı bekleyen, otomobilini “sportif” kullanmaktan keyif alan şehir kullanıcıları için tasarlanmış. Yüksek hızda sürüş kararlılığı sağlayan yeni RE002'nin, viraja hızlı giriş, ani şerit değiştirme ve ıslak zeminde sağladığı yol tutuş kabiliyetiyle öne çıktığı açıklanıyor.

ÇOK OKUNANLAR