SEKTÖREL › Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan Ford Otosan’a 3 ödül

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan Ford Otosan’a 3 ödül

07 Mayıs 2021 / 11:16 Ford Otosan, “Güçlü İletişim, Güvenli İşyeri İyi Uygulama Yarışması”nda üç ayrı dalda üç ödül birden almaya hak kazandı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan  Ford Otosan’a 3 ödül

Ford Otosan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından her yıl 4-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen “İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası” kapsamında, Güçlü İletişim, Güvenli İşyeri İyi Uygulama Yarışması Ödül Programı’nda 3 dalda 3 ayrı ödüle birden layık görüldü. 

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) ve TİSK Mikrocerrahi Vakfı iş birliğinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in katılımı ile online olarak gerçekleştirilen ödül töreninde, Ford Otosan Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Güven Özyurt ve Ford Otosan Eskişehir Fabrika Müdürü Aysan Hoşver de hazır bulundular.

c147d97794272ab87805a6ad87ed3f26_0.jpg

Ford Otosan Kocaeli Fabrikaları, çalışanların sağlığı ve güvenliğini önceliklendiren "Çalışan Katılımlı Dijital Risk Bildirim Sistemi" ile "Çalışan Katılımı ve Ortaklık Ödülü"ne layık görülürken, aynı zamanda Ford Otosan Kocaeli Fabrikası çalışanlarının yazıp, oynadığı "Gümbür Gümbür İSG Tiyatrosu" ile "Jüri Özel Ödülü"nü almaya hak kazandı. Ford Otosan Eskişehir Fabrikası ise "İSG Selfie" projesiyle "Amaca Uygun Çalışma Ödülü"nün sahibi oldu.

ÇOK OKUNANLAR