SEKTÖREL › Çelik Motor Filo Kiralama'dan büyük atak

Çelik Motor Filo Kiralama'dan büyük atak

10 Haziran 2011 / 19:41 Çelik Motor Filo Kiralama, 2011 yılının ilaç sektöründeki en büyük araç kiralama projelerinden birine imza attı

Çelik Motor Filo Kiralama'dan büyük atak
Çelik Motor Filo Kiralama, İbrahim Ethem Ulagay İlaç firmasının açtığı  545 araçlık kiralama ihalesinin galibi oldu. Kiralanan araçlar İ. E. Ulugay İlaç’ın  satış ekibi ve yönetim kadrolarınca kullanılacak. 190 adetlik ilk parti araçlar, geçtiğimiz günlerde  İ. E. Ulagay İlaç’a teslim edildi. Tüm teslimat, Haziran ayı içerisinde tamamlanmış olacak.

Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Çelik Motor Filo Kiralama, sektörünün öncü şirketlerinden biri. Kiralama sektörünün yeni oyuncularından olmamıza rağmen emin adımlarla ilerliyoruz. Sunduğumuz hizmet ve servislerin takdir edilip tercih edilmesi bizim için son derece sevindirici.  İ. E. Ulugay İlaç, bir asırdan fazla zamandır  ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürüyor. Sektöründeki en köklü ilaç firmalarından biri olarak kabul edilen böyle saygın bir kurum tarafından tercih edilmek çok önemli. Bu işbirliğinin her iki taraf için de faydalı ve uzun soluklu olacağına inanıyorum.” diye konuştu.

ÇOK OKUNANLAR