KONSEPT › Chevrolet Colorado Concept

Chevrolet Colorado Concept

28 Mart 2011 / 11:17 Chevrolet yeni pick-up modeli Colorado'nun konsept versiyonunu Tayland'da tanıttı

Chevrolet Colorado Concept
Büyük bir pick-up pazarı olan Tayland’da yepyeni bir pick-up tanıtıldı. Bangkok Auto Show’da boy gösteren Chevrolet Colorado konsepti, markanın bir önceki Colorado'suna göre oldukça yumuşak hatlara sahip. Farları, Opel modellerinden izler taşıyan Colorado'da LED'lere ve siyah zeminli Xenon farlara yer verilmiş.

Çift parçalı ön ızgarası ve büyük Chevrolet logosuyla markanın güncel yüzünü taşıyan konsept, tıpkı Nissan Navara King Cab'deki gibi ters açılan küçük arka kapıları, kibar görünümlü aynaları ve karoserle uyum içinde olan arka kapağıyla oldukça kompakt bir görünüm sunuyor. Bal peteği formunda stoplara sahip olan Colorado'nun jantlarıysa 20 inç büyüklüğünde.

Otomobilin iç mekanı da en az dışı kadar çekici görünüyor. Kontrast renkli deri koltuklar, ahşap görünümlü malzemeler ve buz mavisi aydınlatmayla seçkin bir yaşam alanı yaratılırken, 7 inç boyutundaki monitörle uyum içerisinde olan radikal tasarımlı klima kumandalarıysa çok modern görünüyor.

Yıl sonunda Tayland pazarında satışa sunulacak olan Colorado’da 2.8 litrelik turbodizel motor ve manuel şanzıman kombinasyonuna yer verilmesi öngörülüyor.

Haber: Kerem TOKMAK

ÇOK OKUNANLAR