SEKTÖREL › Civic Hatchback'e yeni donanım

Civic Hatchback'e yeni donanım

28 Nisan 2011 / 22:01 Makyajlı Civic Hatchback, 1.4 Sport’tan sonra '1.4 i-shift Technology' adında yeni bir versiyona daha kavuştu

Civic Hatchback'e yeni donanım
Honda Civic’in geçtiğimiz aylarda makyajlanan hatchback karoser seçeneğinin 1.4 i-shift Technology adında yeni bir versiyonu satışa sunuldu. 28 Nisan 2011 itibariyle bayilerdeki yerini alan otomobil 49.950 TL'lik fiyat etiketi taşıyor.

Civic HB 1.4 i-shift Technology, özellikle navigasyon özelliğiyle öne çıkıyor. Bu yeni versiyon, entegre Kenwood DDX4038 navigasyon, Bluetooth araç kiti, DVD player ve direksiyondan kumanda özelliklerine sahip. Navigasyonda güncellenen Türkiye haritası yer alırken, haritayı SD Card ile güncelleme imkanı da sunuluyor. Sesli yönlendirme, otomatik yeni yol belirleme, üç yol seçeneği (en kısa, en hızlı, off-road) ve adresten yol tarifi ise navigasyonun diğer özellikleri arasında bulunuyor.

Civic HB 1.4 i-shift Technology’deki entegre Bluetooth araç kitinin, her model cep telefonu ile uyumlu olduğu açıklanıyor. Bunun yanında CD/DVD okuyucu veya USB üzerinden ön konsoldaki ekranda DVD video da oynatılabiliyor. Müzik sistemi, iki kanala indirgenmiş Dolby Digital ve DTS, MPEG1 / MPEG2 / DivX (Home Theater3.0) / JPEG dosyalarını oynatma ve MP3 / WMA / AAC / WAV dosyalarını çalabilme özelliğine de sahip.

ÇOK OKUNANLAR