KAMPANYALAR › Civic Sedan ve HR-V'de cazip Ekim fırsatları

Civic Sedan ve HR-V'de cazip Ekim fırsatları

15 Ekim 2023 / 18:10 Honda'nın Ekim kampanyası Civic Sedan'ın Executive+ donanımı ile HR-V e:HEV’in Advance ve Style donanımlarını kapsıyor

Civic Sedan ve HR-V'de cazip Ekim fırsatları

Honda’nın konforu ve sürüş performansı segmentinde fark yaratan ve aynı zamanda en çok tercih edilen Civic Executive+ donanımına yönelik ekim ayına özel kampanyası başladı. Honda mühendisliği imzasını taşıyan zengin donanımı ile öne çıkan model, aynı zamanda sürüş performansı ve yakıt verimliliği ile kullanıcılara keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor. Ekim ayı boyunca devam eden kampanyaya göre, Honda Civic Sedan Executive+ donanımına özel 300 bin TL’ye kadar kredi kullanımında yüzde sıfır faiz oranı ile 12 ay taksit imkanı veya 185 bin TL takas desteği sunuluyor. 

70853612fd0cd6d48021140974921e46_0.jpg

Honda Civic Sedan modelinin yanı sıra şık tasarımı, verimli motoru, konfor seviyesi ve güvenlik donanımlarıyla Honda’nın SUV segmentinde dikkat çeken hibrit HR-V e:HEV modelinde de ekim ayı kampanyası başladı. Avantajlı kampanya kapsamında, Honda hibrit ailesinin tasarımıyla öne çıkan HR-V e:HEV modeline özel 200 bin TL’ye kadar kredi kullanımında yüzde sıfır faiz oranı ile 12 ay vade seçeneği veya 120 bin TL takas desteği sağlanıyor. 

ÇOK OKUNANLAR