SEKTÖREL › Corsa'ya özel haftasonu aktivitesi

Corsa'ya özel haftasonu aktivitesi

04 Haziran 2011 / 12:52 Opel 'Yeni Corsa' modeli için 4-5 Haziran tarihlerinde kapsamlı bir 'Açık Haftasonu' aktivitesi gerçekleştiriyor

Corsa'ya özel haftasonu aktivitesi
Opel tarafından 4-5 Haziran tarihlerinde düzenlenen haftasonu aktivitesi için, 17 inç siyah renk hafif alaşım alüminyum janta sahip Color Edition model 150 adet Corsa, Opel bayiliklerine sevk edildi. Yeni Corsa'lar, cıvıl cıvıl, sıcak ve en moda renkleri sunuyor: Kavun Sarısı, Oryantal Mavi, Magma Kırmızı, Beyaz. Otomobilin özellikle 'Color Edition' modeli dikkat çekici. Bu versiyon, parlak siyah tavana kontrast gövde renkleriyle dikkatleri üzerinde topluyor. Color Edition'ın iç mekanı da, gövde renginde tasarlanmış havalandırma çerçeveleri ve spor, alaşımlı pedallarıyla fark yaratıyor. Corsa'da renkli görünümün yanısıra kişiselleştirebilme seçenekleri de arttırılmış.

Corsa satın alanlar ayrıca bir de çekilişe katılma hakkı kazanıyorlar. Opel showroomlarında ilk defa ziyaretçilerle buluşacak olan Corsa modellerinden 1-30 Haziran tarihleri arasında satın alan kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 15 kişiye tam 500'er litre akaryakıt hediye çeki verilecek.

ÇOK OKUNANLAR