SEKTÖREL › Delphi, Tesla Model S için ön takım parçaları üretiyor

Delphi, Tesla Model S için ön takım parçaları üretiyor

24 Kasım 2021 / 23:30 Delphi Technologies, Tesla Model S için yeni küresel ön takım ürünlerini tanıttı

Delphi, Tesla Model S için ön takım parçaları üretiyor

Otomotiv ekipmanları konusunda geleceğe yönelik çözümler geliştiren Delphi Technologies, Tesla Model S için geliştirdiği yeni yedek parça ekipmanlarını piyasaya sundu. Delphi, Model S için ön takım ürünleri sunuyor. Markanın rotilli kol gövdesinin tasarımındaki ısıl işlem, orijinal ekipman tasarımından daha iyi mukavemet ve yorulma ömrü gösteriyor. Ayrıca, rotilin test edilen çekme ve itme kuvveti Delphi Technologies tasarımının, orijinal ekipman üreticisinin bileşenine göre yüksek mukavemete sahip olduğuna işaret ediyor. Bu pazar lideri sonuçlar, frenleme ve yönlendirme sırasında bu güvenlik odaklı bileşenlerinin optimum dayanıklılık göstermesi anlamına geliyor.

Delphi Technologies, artık servis zamanları gelen yeni elektrikli araçlara hizmet vermek isteyen servisler için önemli onarım fırsatlarının kapılarını aralıyor. Lansmanla birlikte rotilli kollar, bağlantı stabilizatörleri, rot kolları ve rot başları dahil olmak üzere pek çok yeni parça tanıtıldı. Bu parçalar, servislerin popüler Tesla Model S için çeşitli onarım hizmetleri ve yedek parçalar sunmasına olanak verecek. 

Delphi Technologies Küresel Pazarlama, Ürün ve Stratejik Planlama Başkan Yardımcısı Neil Fryer, “Yeni ön takım ürünleri yelpazemiz, kalite ve güvenliğe dair sarsılmaz taahhüdümüzün mükemmel kanıtı. En son test verileri, çok etkileyici ve bu parçaları yüksek kaliteli hizmet vermek isteyen servisler için ideal çözüm haline getiriyor. Özellikle güvenlik ve sürücü deneyiminin, ürün kalitesinin temel ölçütleri olduğu durumlarda yedek parçalara yönelik standartlardan asla taviz verilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu ön takım ürünleri portföyü, lider orijinal ekipman mühendisliğimizin araç sahiplerine ve servislere nasıl fayda sağlayabildiğini gösteriyor” dedi.

Tesla Model S ön takım yedek parçaları kendi türlerindeki ortalama onarımlardan daha fazla önem taşıyor, çünkü bu parçalar, aracın sürüş modlarına doğrudan katkıda bulunuyor. Akıllı Havalı Süspansiyon; konfordan, güvenlikten ve Tesla Model S P100D'nin böylesine tutulan bir model haline gelmesine katkıda bulunan Cheetah Modu performansından sorumlu bir özellik olarak göze çarpıyor. Dolayısıyla araç sahipleri, orijinal bileşenlerle aynı özelliklere sahip yedek parçalar bulmaya büyük önem veriyorlar.

Delphi Foto Galeri Tüm Delphi Foto Galerileri
ÇOK OKUNANLAR