SEKTÖREL › Doğuş Otomotiv Plus'ın yeni konuğu California!

Doğuş Otomotiv Plus'ın yeni konuğu California!

24 Ocak 2022 / 00:15 Galataport'taki Doğuş Otomotiv Plus'ın yeni konuğu Volkswagen Ticari Araç'ın California modelİ oldu

Doğuş Otomotiv Plus'ın yeni konuğu California!

Volkswagen Ticari Araç’ın, tüm dünyada geniş kitleler tarafından sevilen sempatik motor karavan modelleri; Caddy California, California ve Grand California modelleri karavan dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Bu modellerden biri olan California, Doğuş Otomotiv’in Galataport’ta yer alan deneyim merkezinde sergilenmeye başlandı. Galataport ziyaretçileri, 27 Ocak 2022 tarihine kadar Volkswagen California’yı Doğuş Otomotiv Plus’ta yakında inceleme fırsatı bulabiliyor.

Sergilen model, Volkswagen Ticari Araç’ın California model ailesine adını veriyor. 30 yılı aşkın bir süredir üretilmekte olan model, Transporter şasisi üzerine tasarlanmış. 25 litrelik temiz su deposu, 42 litrelik kompresörlü soğutucu içeren tam fonksiyonel mutfak ve iki adet bakım gerektirmeyen ek aküsüyle karavan tatilcilerinin önemli taleplerine cevap veren modelde, dokunmatik ekranlı karavan kontrol ünitesiyle; elektro hidrolik mekanizmalı tavanı yükselterek iç hacmi genişletmek, raylı tentenin açılıp kapanmasını sağlamak mümkün. Bu modelde ayrıca, salon fonksiyonlu iki kişilik bank, katlanabilir kamp masası ve sandalyeleri, uzaktan kumandalı park ısıtıcısı, dönebilen ısıtmalı koltuklar yer alıyor ve 4Motion dört tekerlekten çekiş seçeneği de sunuluyor. 

fed4b081e468d79374426312410f9075_0.jpg

AİLENİN EN KÜÇÜK ÜYESİ: CADDY CALIFORNIA
Caddy California, mini mutfak, kamp sandalyesi ve masası, katlanabilir yatak gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Arka çadır özelliğiyle, ekstra bir çadıra ihtiyaç duymadan geniş bir yaşam alanı sunan Caddy California, bagajında ayarlanabilir LED aydınlatmalar, saklama çantalarıyla karavan tatilcilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. 122 bg gücünde TDI motora sahip olan araç isteğe bağlı olarak 4Motion dört tekerlekten çekiş seçeneğiyle de alnabiliyor. 

Markanın karavan sınıfındaki üçüncü temsilcisi bu model ailesinin en genişi; Grand California. 6,80m uzunluğundaki Grand California’da ihtiyaç duyulan her şey ve bolca alan mevcut. Mutfak, 2 adet yatak, duş ve tuvaletiyle tam anlamıyla minik bir ev olan Grand California’da uydu ve TV alıcısı, açılır-kapanır tente, kamp masası ve sandalyeleri, 4 adet 230V elektrik priz, kablosuz şarj imkanları da sunuluyor. 2.0 TDI motoruyla 177 bg güç üreten ve 410 Nm tork sağlayan Grand California, 4Motion dört tekerlekten çekiş seçeneğine de sahip. 

ÇOK OKUNANLAR