KAMPANYALAR › Fiat kampanyası devam ediyor

Fiat kampanyası devam ediyor

17 Haziran 2011 / 21:55 Fiat'ın hem ticari araç modellerini hem de binek ürün gamını kapsayan kampanyası Haziran sonuna kadar devam ediyor

Fiat kampanyası devam ediyor
Fiat Türkiye, Haziran ayında devam eden cazip kampanyasıyla ticari araç modellerinde satın alma kolaylıkları sunuyor. Ducato, Doblo ve Fiorino modellerini kapsamakta olan kampanyada, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilerin dosya masrafı da karşılanarak Fiat markalı hafif ticari araç satın alma aşamasında ekstra indirim ayrıcalıkları sağlanıyor. Kampanya kapsamında ayrıca, Fiat Finans’tan 10 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 10 aya kadar vadeyle % 0 faiz imkanı da sunuluyor. Satın alma tercihlerini Fiorino, Doblo Classic ve Yeni Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere de 3 yıl veya 150 bin kilometre garanti ise standart olarak sunuluyor.

Fiat Türkiye’nin üniversite öğrencilerine özel kampanyası da yine Haziran ayı sonuna kadar devam ediyor. Panda, Grande Punto, Punto Evo, Fiat 500 ve Bravo modellerinde, dosya masrafsız, kolay ödenebilir ve uzun vadeli kredi imkanı sunuluyor. Haziran ayı sonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında üniversite öğrencileri,  “Üniversite Kredisi” ile ayda 373 TL’den başlayan fiyatlar ve 60 aya varan vadelerle Fiat sahibi olabiliyorlar. Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan üniversitelilerden dosya masrafı da alınmıyor.

ÇOK OKUNANLAR