SEKTÖREL › FIAT’tan ezber bozan "Akıllı Servis" uygulaması

FIAT’tan ezber bozan "Akıllı Servis" uygulaması

28 Ekim 2023 / 17:15 FIAT, servis hizmetlerinde "Aracını Kullandıkça Öde, Harcamanı Yönet" dönemini başlatıyor

FIAT’tan ezber bozan

FIAT, 2020 yılında devreye aldığı ve kasko poliçelerinde “Akıllı Fiyatlandırma” dönemini başlatan “Connect Kasko” uygulamasından sonra, şimdi de mekanik servis işlemleri için “Akıllı Servis” çözümünü devreye alarak müşterilerine benzersiz bir satış sonrası deneyimi sunmaya başlıyor. Egea sahiplerine özel olarak geliştirilen “Akıllı Servis” uygulamasıyla geniş bir hizmet yelpazesinde, periyodik bakımlar, ömürlü parçalar (balata, debriyaj vb.) ve tüm mekanik arızalar kapsam dahiline alınarak alışılagelmiş garanti uygulamasının ötesinde bir hizmet sunuluyor. 

Akıllı servis uygulaması ile Egea sahipleri, her ay kat ettikleri 100 km başına 79 TL ödeyerek, 2 yıl sabit fiyat garantisiyle öngörülebilir ve avantajlı hizmet alacaklar.

Akıllı Servis’ten yararlanmak isteyenler, Fiat Connect uygulaması üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde paketi satın alabilecek; aylık ödemelerini, uygulamada kayıtlı olan kredi kartı bilgileriyle otomatik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecekler. 

Sistemden yararlanmak isteyen Egea sahipleri, hizmet kapsamı ile ilgili bilgilere FIAT’ın resmî web sitesinden, FIAT Müşteri ilgi merkezinden ve FIAT yetkili servislerinden ulaşabilirler.

ÇOK OKUNANLAR