KAMPANYALAR › Ford fırsatları Ekim'de de devam ediyor

Ford fırsatları Ekim'de de devam ediyor

04 Ekim 2013 / 02:12 Ford, binek ve ticari araç sahibi olmak isteyenlere Ekim kampanyasıyla cazip koşullarda kredi ve taksit imkanı sunuyor

Ford fırsatları Ekim'de de devam ediyor
Ford, Ekim kampanyasıyla binek ve ticari araçlarında peşin alım indiriminin yanı sıra, FordFinans aracılığıyla sıfır ya da düşük faizli kredi imkanı da sunuyor. İsteyen müşteriler Fiesta, Focus, B-MAX, C-MAX, Galaxy ve Mondeo’ya; yüzde 0.59 faizle 24 ay geri ödemeli 30 bin TL’lik FordFinans kredisiyle sahip olabilirken, ikinci fırsatta ise yüzde 3 peşin alım indirimi sunuluyor. Kampanya, 1.0 EcoBoost motora sahip araçlar ve Kuga hariç tüm binek araçları kapsıyor. B-MAX sahibi olmak isteyenler ise tüm bunlara ek olarak DVD hediye kampanyasından da yararlanıyor.

Custom’larda sıfır faiz
Ekim kampanyası ile Transit Custom ve Tourneo Custom’lar yüzde sıfır faizle 24 ay geri ödemeli 30 bin TL’lik kredi fırsatıyla Ford tutkunlarına sunuluyor. Transit ve Connect modelleri yüzde 0.59 faiz, 24 aylık ödeme planı ve 30 bin TL’lik kredi ile kampanyaya girerken, Connect Paro kampanyası ise 300 TL’lik servis harcaması yapana 600 TL indirim veriyor.

ÇOK OKUNANLAR