SEKTÖREL › 'Ford Yıldızı' çocuklar için parlıyor

'Ford Yıldızı' çocuklar için parlıyor

26 Ağustos 2011 / 12:27 Ford Otosan, tasarladığı 'Ford Yıldızı' ile güvenlik konusunu çocuklara eğlenceli bir biçimde anlatmayı amaçlıyor

'Ford Yıldızı' çocuklar için parlıyor
Ford Otosan Tasarım Stüdyosu, UNICEF işbirliğiyle hayata geçirilen Stars Of Istanbul “Çocukların Geleceği Parlasın” sosyal sorumluluk projesi için Ford misyonuna uygun bir “Ford Yıldızı” tasarladı. 1.80 metre boyunda ve çocuk formunda olan Ford yıldızı, üzerindeki “Güvenli Sürüş - Drive Safe” yazısı ve emniyet kemeri ile çocukların hoşuna gidebilecek bir şekilde tasarlandı.

“Temel eğitim almayan çocuk kalmasın” hedefine destek olmak amacıyla, Ford’un her aşamada önemle üzerinde durduğu ve odaklandığı güvenlik konusunu, çocuklara eğlenceli bir biçimde anlatmayı amaçlayan Ford yıldızı, 1 Eylül - 1 Aralık tarihleri arasında Bebek Parkı’nda sergilenecek.

Ford yıldızının da içinde yer aldığı proje ile İstanbul’un çeşitli mekanlarında, halka açık alanlarda sergilenecek tüm yıldızlar, Aralık 2011 tarihinde yapılacak uluslararası bir müzayede ile satışa sunulacak ve sağlanan gelir UNICEF Türkiye projelerine bağışlanacak.
 

ÇOK OKUNANLAR