SEKTÖREL › Ford'dan 'Focus'layan kazansın' yarışması

Ford'dan 'Focus'layan kazansın' yarışması

01 Temmuz 2011 / 23:30 Ford Türkiye Facebook sayfasında başlayan yarışma; mizah, gösteri ve sinema dünyasının eğlenceli isimlerini biraraya getiriyor

Ford'dan 'Focus'layan kazansın' yarışması
Ford Türkiye Facebook sayfasında, 20 Haziran’da başlayan “Focus'layan Kazansın!” yarışması; mizah, gösteri ve sinema dünyasının eğlenceli isimlerini biraraya getiriyor. Serkan Altuniğne-Kaan Sezyum, Cenk-Erdem ve Eylem Yıldız-Murat Akkoyunlu çiftlerinden oluşan üç takım; Castrol Ford Team Türkiye Takım Direktörü Serdar Bostancı’nın Yeni Focus’la ilgili vereceği görevleri yerine getirebilmek için en yaratıcı, en akla gelmedik ve en çılgın fikirleri bulacaklar.

6 hafta boyunca Ford’un motorsporları garajında çalışacak olan takımlara verilecek görevler; Otomatik Park Sistemi, EcoBoost Motor, Dinamik Tork Kontrolü, Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi, Türkçe Sesli Kontrol Sistemi ve Yağmur Sensörlü Silecekler gibi teknolojiler yaratıp, akla gelmedik yöntemlerle araçlarına adapte etmek olacak.

Her hafta yeni bir görev alacak olan takımların; görevlendirilme, göreve hazırlık ve uygulama aşamalarında başlarına gelen komik anları, birbirleriyle olan çekişmelerini ve garajdaki kamera arkası görüntülerini gösteren videolar, Ford Türkiye Facebook sayfasında yer alacak. Videoları oylayan destekçiler, el yordamıyla Focus teknolojilerini en yaratıcı şekilde üreten takımı haftanın birinciliğine taşıyacaklar. Haftanın birincisi olan takım ise destekçileri arasından seçeceği 5 kişiyi setteki şamataya dahil edecek. Destekçilere yarışma boyunca haftada 1 kez oy kullanma ve kullandıkları her oy için bir çekiliş hakkı verilecek. Böylelikle, yarışma boyunca destekçilerin toplamda 6 çekiliş hakkı olurken, yarışma sonucunda 1 şanslı destekçi de Yeni Focus kazanma şansı yakalayacak.

“Focuslayan Kazansın!” hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Ford Türkiye Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ÇOK OKUNANLAR