KAMPANYALAR › Ford'dan Haziran ayına özel avantajlar

Ford'dan Haziran ayına özel avantajlar

12 Haziran 2012 / 23:55 Ford, tüm binek ve hafif ticari araç modellerine Haziran ayında sıfır faizli kredi kampanyası uyguluyor

Ford'dan Haziran ayına özel avantajlar
2012 Ocak–Mayıs döneminin 269.565 adetle kapandığı binek ve hafif ticari araç pazarında Ford, toplam satışta 36.391 adet ile pazar liderliğini sürdürdü. Binek otomobil pazarında Fiesta ve C-MAX modelleri kendi segmentlerinde Ford’un liderliğini perçinlerken, Transit Connect ve Transit modelleri de hafif ve orta ticari araç segmentlerindeki satış liderliklerini sürdürüyorlar. Liderliğini Ford marka binek ve hafif ticari araçlara sahip olmak isteyen müşterileriyle kutlamak isteyen Ford, Haziran ayında da avantajlı kampanyalarını sürdürüyor.

Tüm Modellerde “0 Faiz 20 Ay Taksit” Avantajı
Haziran ayı kampanyası kapsamında, ilk beş ayda yüzde 13,5 pazar payı ile sınıfında en çok satılan araç olan Fiesta ve yüzde 43,5 rekor pazar payına sahip C-MAX de dahil olmak üzere Ford’un tüm binek modellerine Haziran ayında 0 faiz ve 20 ay taksitli 24 bin TL’lik kredi imkânıyla sahip olmak mümkün.

Ticari’de “Yüzde 17’lik Cazip İndirim” Fırsatı
Yüzde 31,4’lük pazar payı ile Orta Ticari Araç Sınıfı’nda açık ara lider konumunu sürdüren Transit’in tüm modellerinde peşin alımlarda yüzde 17’lik indirim avantajıyla birlikte, 0 faiz ve 20 ay taksitle 24 bin TL’lik kredi imkânı da sunuluyor. Ford, yaz sıcaklarını hafifletmek için, Transit’in Kamyonet, Van ve Kombi-KombiVan modellerini tercih eden müşterilerine “Klima bedelinin yarısı bizden!” diyor.

“1500 TL’lik Takas Desteği”
Haziran’da ayrıca eski aracını Ford’un binek modelleri ya da Transit Connect modeli ile takas etmek isteyenlere, tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 1.500 TL’lik indirim fırsatı sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR