KAMPANYALAR › Ford'dan Haziran fırsatları

Ford'dan Haziran fırsatları

13 Haziran 2011 / 16:35 Ford’un Haziran ayı kampanyasında 5 bin TL peşinat ödeyenler 60 aya kadar vadeden yararlanabiliyorlar

Ford'dan Haziran fırsatları
Ford, Haziran ayı kampanyasıyla pekçok avantaj sunuyor. Herkese uygun bir ödeme seçeneğinin bulunduğu kampanyada, Ford Options kredi avantajlarından yararlananlara, bir yıllık FKasko hediye ediliyor.

Ford Binek araçlarda taksitler 492 TL’den başlıyor

Sınıfının en çok tercih edilen 5 kapılı modeli olan Ford Fiesta yüzde 8’e varan indirim ve 29.390 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatları ve 492 TL’den başlayan taksit imkanıyla sunuluyor. 32.085 TL'den başlayan fiyatlarla sunulan Ford Focus'a sahip olamk isteyenlerse 48 aya varan ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Markanın MPV modeli yeni C-MAX, aylık 767 TL’den başlayan, Mondeo ise aylık 859 TL’lik taksitlerle sunuluyor.

5.000 TL peşinatla Transit ve Connect 
Ford, ticari araç modellerinde de avantajlar sunuyor. 5.000 TL peşinat ile 60 aya kadar vade seçeneği sunan kampanyada, 18.000 TL’lik kredi, sıfır faizle 18 ay taksitlendiriliyor. Ford’un Haziran kampanyası, Transit’e aylık 679 TL, Transit Connect’e ise aylık 470 TL’lik taksitlerle sahip olma fırsatı sunuyor.

FKasko avantajı
Ford Otosan; kaza sonrası yapılan ve kalite standartlarına uymayan onarımların, aracın değerini düşüren kalitesi düşük parça kullanımının önüne geçmek için müşterilerine sunduğu FKasko ile aracın değerini korurken, araç güvenlik standartlarının da devamlılığını sağlıyor. FKasko, böylelikle araçla birlikte sürücünün can güvenliğini de sigortalıyor. FKasko, müşterilerine yılda bir kez ücretsiz cam değişimi ile belirli sayılarda mini onarım hakkı tanıyor ve bu işlemler sigortalının hasarsızlık indirimini etkilemiyor.

ÇOK OKUNANLAR