SEKTÖREL › Ford'dan ikinci el güvencesi...

Ford'dan ikinci el güvencesi...

31 Ağustos 2011 / 23:14 Ford 2.El bayilerindeki otomobiller, ekspertizi yapılmış olarak 1 yıl/15 bin km güvenceyle satılıyor

Ford'dan ikinci el güvencesi...
Ford 2.EL’de satılan ikinci el Ford’ların motor, şanzıman ve diferansiyel gibi mekanik parçaları 1 yıl/15 bin km Ford 2.EL güvencesi kapsamında yer alırken, talep eden müşteriler ekstra ücret  karşılığında, arıza durumunda ortaya çıkabilecek olan birçok büyük masrafı karşılayan “ekstra” pakete de dahil olabiliyorlar. Bu sayede Ford 2.EL güvencesi; müşterileri ikinci el aldıkları araçta meydana gelebilecek arızalarda doğabilecek yüksek maliyetlerden koruyor. İkinci el havuzundaki istediği otomobile sahip olmak isteyen müşteriler, sıfır km Ford alımındaki şartlarla Ford Finans kredisinden de yararlanabiliyor. Üstelik belirli ikinci el araçlar için Ford Finans kullanımında dosya masrafı da Ford Otosan tarafından karşılanıyor.

2010 yılında 50 binden fazla otomobilin satıldığı Ford 2.EL programında yer alan geniş ikinci el araç havuzuna www.ford.com.tr/ford-ikinci-el adresinden ulaşılabiliyor.


ÇOK OKUNANLAR