FAYDALI BİLGİLER › Ford'dan kapsamlı servis kampanyası

Ford'dan kapsamlı servis kampanyası

18 Mayıs 2011 / 01:38 Türkiye’nin lider otomotiv markası Ford, 'Ücretsiz Yaz Güvenlik Kontrolü' kampanyasını başlattı

Ford'dan kapsamlı servis kampanyası
“Ücretsiz Yaz Güvenlik Kontrolü” ile Ford araçların dört dörtlük kontrolünün yapıldığı kampanyada, araç içindeki bakterileri temizleyerek 3 ay koruma sağlayan “AntiMIC temizlik” hediye ediliyor. Ayrıca, amortisör ve fren balata değişimlerinde yüzde 35’e varan indirimler yapılırken lastik alan sürücülerin KDV’sini ise Ford ödüyor. 30 Haziran’a kadar sürecek olan kampanyada World, Bonus ve Maximum kart, peşin fiyatına 8 ay taksit avantajı sağlıyor. Ford’un kampanyası, Cargo hariç diğer tüm Ford modellerinde yaş sınırı olmaksızın geçerli.

“Ücretsiz Yaz Güvenlik Kontrolü”
“Ücretsiz Yaz Güvenlik Kontrolü” ile aracın klima, akü, lastik basıncı ve dişleri, soğutucu, antifriz ve araç sıvı seviyeleri, motor yağı ve filtreleri, fren ve direksiyon hidrolik sıvısı, ön cam silecekleri, farlar, stoplar, sinyaller gibi tüm aksamları Ford Yetkili Servisleri’nde kontrolden geçiriliyor.

Türkiye’de ilk kez araç içi hijyenik temizlik hediye
Ford Yetkili Servisleri’nde kampanyadan faydalanan her aracın içi, Sabancı Üniversitesi tarafından geliştirilen “Antimic®” ile mikrop ve bakterilerden arındırılıyor. Ford, hijyenik temizliği, kampanyadan yararlanan tüm müşterilere hediye ediyor.

Nano/Sol Gel teknolojisi ile Sabancı Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde geliştirilen ve güçlü bir antimikrobiyal koruyucu olan Antimic®, uygulandığı her yüzeyde nano boyutlarda gözle görünmeyen ve elle hissedilmeyen koruyucu bir tabaka oluşturarak tüm bakteri, virüs, mikrop, mantar ve küfleri yok ediyor, üremelerini durduruyor. Patentli teknolojisi ile ağır metal ve toksik madde içermeyen tek su bazlı dezenfektan olan Antimic®, siz ve ailenizin sağlığı için aracınızda üç ay boyunca hijyen sağlıyor.

Yüzde 35’e varan indirimler
Ford Yetkili Servislerinde Fiesta, Focus, Transit V184 ve Transit Connect modellerinin amortisör ve fren balata değişimleri yüzde 35’e varan indirimlerle yapılıyor.

Lastikte KDV’ler Ford’dan
Ford, bu yaz aracının lastiklerini değiştirmek isteyen müşterilerine de avantajlar sağlıyor. Ford Yetkili Servislerinden Continental, GoodYear, Michelin ya da Pirelli marka lastik alan sürücülerin KDV’sini Ford ödüyor.

ÇOK OKUNANLAR