SEKTÖREL › Ford'dan sıra dışı bir hizmet daha: "Ford 365 Garanti"

Ford'dan sıra dışı bir hizmet daha: "Ford 365 Garanti"

19 Haziran 2024 / 20:34 Ford Türkiye, garantisi sona ermiş ve 10 yaş altı Ford marka binek araçlara periyodik bakımlarda bir yıllık ücretsiz garanti sunuyor

Ford'dan sıra dışı bir hizmet daha:

Müşteri deneyiminde fark yaratmak hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Ford Türkiye, bu kez de "Ford 365 Garanti" hizmetiyle garantisi sona ermiş Ford marka binek araçları olası mekanik ve elektrik arızalarına karşı garantiye alma fırsatı sunuyor.

Program kapsamında periyodik bakım için Ford yetkili servislerine giden, garantisi dolmuş, 160.000 kilometrenin ve 10 yaşın altındaki binek araçlara uygun koşulların sağlanması halinde bir yıllık ücretsiz garanti fırsatı sağlanıyor. 

"Ford 365 Garanti" hizmeti daha önce Ford yetkili servislerine gitmemiş araçlar için de geçerli olacak. Araç, düzenli bakımlara devam ettikçe garanti süresi uzayacak ve arıza endişesi ortadan kalkacak. Ayrıca, 3 yaş ve üzeri araçlara bakım-onarım hizmetlerinde yüzde 20 indirim sağlanacak.

Global ölçekli CCPT (Car Care Plan Turkey) iş birliğiyle devreye alınan program, Haziran ayı itibarıyla Ford Yetkili Servislerinde kullanılabilir durumda.

ÇOK OKUNANLAR