SEKTÖREL › Ford'dan yeni bir test sürüşü formatı

Ford'dan yeni bir test sürüşü formatı

16 Eylül 2020 / 16:11 Ford, hayata geçirdiği "Ford Kapında" uygulaması ile müşterilerine yepyeni bir test sürüşü deneyimi yaşatacak

Ford'dan yeni bir test sürüşü formatı

SUV ürün gamındaki en yeni modelleri olan Kuga ve Puma’yı müşterilerine deneyimletmeye hazırlanan Ford, müşterinin kapısına kadar giderek test imkanı sunacak. 30 Eylül tarihine kadar İstanbul’da gerçekleşecek "Ford Kapında" test sürüşleri için müşterilerin https://www.ford.com.tr/yerinde-test-surusu adresinden online randevu almaları yeterli olacak. 

Test araçlarının dezenfekte işlemlerinin titizlikle yapılacağı uygulama kapsamında; öncelikle müşterilere Covid önlemleri aktarılacak, aracın temizliğinin detayları ile ilgili bilgi verilecek. Test öncesi, müşterinin araca temas noktaları müşteri önünde dezenfekte edilecek, gerekli ateş ölçümleri yapılacak ve yeni maskeler verilecek. Test sırasında araçta sadece müşteri ve test uzmanı olmak üzere 2 kişi bulunabilecek. Test sonrasında ise araç tekrar dezenfekte edilecek ve test günü sonunda ozon ile tekrar detaylı olarak temizlenecek. Test sürüşü uzmanları periyodik olarak kapsamlı sağlık taramalarına tabi tutulacak.

ÇOK OKUNANLAR