KAMPANYALAR › Ford'un Mart ayı fırsatları

Ford'un Mart ayı fırsatları

11 Mart 2012 / 00:28 Ford modellerine sıfır faizli kredi ya da yüzde 10’a varan peşin alım indirimiyle sahip olmak mümkün

Ford'un Mart ayı fırsatları
Mart ayında Ford sahibi olmak isteyenler, 0 faiz ve 20 ay vadeyle, 24 bin TL’lik cazip kredi koşullarından ya da peşin alımlarda yüzde 10’a varan indirimlerden yararlanabiliyor. Tüm binek modellerde 0 faizli kredi kullandıran Ford, peşin alımlarda da faklı alternatifler sunuyor. Fiesta’ya yüzde 10’luk peşin alım indirimiyle, 29.900 TL’den başlayan anahtar teslimi fiyatlarla sahip olmak mümkün. Yeni Ford Focus ise, peşin almayı tercih edenler için yüzde 5’lik indirimle 43.700 TL’den başlayan fiyat etiketleri taşıyor. Halen Focus sahibi olan ve aracını yeni Focus ile değiştirmek isteyenlere özel hazırlanan ve 30 Nisan’da sona erecek olan “Sadık Ford Focus” kampanyası ise yeni modelde anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.500 TL ilave indirim fırsatı sunuyor.

Ford’un 0 faizli 20 ay vadeli 24 bin TL’lik kredi fırsatı hafif ticari araçlarda da sürüyor. Kampanyalı kredi kullanmak istemeyen müşteriler içinse Transit modelleri ilave yüzde 4, Transit Connect modelleri ise ilave yüzde 6’ya varan peşin alım indirimiyle sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR