KAMPANYALAR › Ford'un Mayıs ayı kampanyası

Ford'un Mayıs ayı kampanyası

15 Mayıs 2011 / 23:28 Ford, Mayıs ayı kampanyasında müşterilerine, uygun ödeme koşulları ve çekici indirimler sunuyor

Ford'un Mayıs ayı kampanyası
Ford, 5 bin TL peşinat ödeyenlere 60 aya kadar vade sunarak, istediği model Ford'a sahip olma imkanı tanıyor. Ford ayrıca, Ford Options kredi sistemiyle; yeni C-MAX’e aylık 656 TL’den, Mondeo’ya ise aylık 735 TL’den başlayan taksitlerle sahip olma olanağı sunuyor.

Ford Focus’a sahip olmak isteyenler; 14 bin TL’lik krediden, 24 ay taksit ve 0 faiz oranıyla yararlanıyor. Ford Focus 4.685 TL’ye varan indirimler, 32.890 TL’den başlayan peşin fiyatlar veya Ford Options ile 526 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle  tüketiciler için cazip bir fırsat olmayı sürdürüyor. Sınıfının en çok tercih edilen 5 kapılı modeli olan Ford Fiesta ise yüzde 8’e varan indirim avantajı ve 29.105 TL’den başlayan peşin fiyatların yanısıra Ford Options ile 446 TL aylık taksit avantajıyla kullanıcılara sunuluyor.

Ford Ticari araçlarda 5000 TL peşinat, 60 aya varan vade seçenekleri ve sıfır faiz avantajı!
Ford’un hafif ticari araç yelpazesinde yer alan Transit, Transit Connect ve Ranger’da 18 bin TL’lik kredi, 18 ay taksitle ve sıfır faizle sunuluyor. Ford’un Mayıs ayı kampanyasında 5.355 TL’ye varan indirim ve aylık 475 TL taksit ile Transit Connect, 9.815 TL’ye varan indirimler ve 675 TL taksit ile de Transit sahibi olmak mümkün. Yeni Ranger'da da 40.895 TL’den başlayan fiyatlar ve 7.055 TL’ye varan indirimler bulunuyor.  Connect 110 PS GLX Plus alan Paro üyeleri ise, Ford Yetkili Servislerinde toplamda 750 TL’lik aksesuar harcamalarına karşılık anahtar tesliminde 1000 TL indirim kazanacak.

Ford Options avantajı
Ford müşterilerine özel olarak sunulan Ford Options kredi sistemi, geleneksel finansman yöntemlerinden farklı olarak tüketiciye ödemelerinde daha fazla esneklik sağlıyor. Ford Options kredi sisteminde, kullanılan kredi tutarının belli bir kısmı vade sonuna ertelenerek aylık ödemelerin düşürülmesine imkan veriyor. Kullanıcı, vade sonunda kalan borcunu ödeyerek kredisini kapatabileceği gibi, aracını yetkili satıcıda takas edip borcunu devredebiliyor yada vade sonunda aracını geri vererek sıfır km yeni bir Ford modeli ile değiştirebiliyor.

ÇOK OKUNANLAR