SEKTÖREL › FULL'den garanti hizmeti

FULL'den garanti hizmeti

06 Mayıs 2011 / 03:54 İstasyon sayısı hızla artan akaryakıt şirketi FULL, geçtiğimiz günlerde 'FULL Garanti Sistemi'ni devreye soktu

FULL'den garanti hizmeti
Mersin çıkışlı Ar Şirketler Grubu, kuru gıdadan sonra Asya Akaryakıt kuruluşuyla girdiği akaryakıt sektöründe FULL markasını yarattı. Akaryakıtı yüzde 7 indirimle sunarak tüm dikkatleri üzerine çeken FULL, şimdilik sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da istasyonlar açma hedefiyle yol alıyor. Firma geçtiğimiz günlerde Garanti Kart ve FULL Garanti Sistemi gibi yeni hizmetlerini de devreye soktu.

FULL Garanti Sistemi, sunulan Back-Up hizmetiyle dikkat çekiyor. Back-Up, Boyner Holding kuruluşu olarak “Kimi arayacağınızı bilemediğinizde bizi arayın” sloganıyla Türkiye’nin her köşesinde 7 gün 24 saat hizmet sunan bir kuruluş. Back-Up’ın normalde yıllık 650 TL karşılığında verdiği tüm bilgilendirme servisi, yol yardımı, ambulans, bilet ve otel rezervasyonu, seyahat danışmanlığı gibi servislerden, FULL Garanti Kart sahipleri bir yıl boyunca ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

FULL Garanti Sistemi'ne üye olmak içinse şunları yapmak gerekiyor: FULL istasyonlarından bir Üyelik Başvuru Kiti alıp, kitin içinde yer alan üyelik başvuru formunu doldurarak, anında FULL Garanti Kart sahibi olunabiliyor. Ardından kart sahibi, FULL akaryakıt istasyonlarından birine uğrayıp aracının plakasını kaydettirerek, sisteme giriş hakkı kazanıyor. Belli miktardaki akaryakıt alımının (binek otomobillerde 200 TL) ardından üyelik başlatılmış oluyor. Üyeliğin devamı içinse yakıt alımlarında yine Full istasyonlarının kullanılması gerekiyor.

Bir güvence de TÜV SÜD’den
FULL Garanti Sistemi ayrıca TÜV SÜD güvencesi de sunuyor. FULL Garanti Kart sahibinin aracında, yakıt kaynaklı bir sorun oluşması durumunda, TÜV SÜD’den bir görevli aracın yanına geliyor ve gereken tüm kontrolleri yapıyor. Sorun FULL istasyonundan alınan yakıttan kaynaklanıyorsa FULL araçtaki tüm zararı karşılıyor. FULL yetkilileri sundukları akaryakıtın böyle bir soruna sebep olmayacağının üzerinde özellikle duruyor, çünkü FULL Garanti Sistemi, 1987’den bu yana ülkemizde de faaliyet gösteren uluslararası bağımsız gözetim ve denetim kuruluşu TÜV SÜD tarafından son derece şeffaf bir şekilde ve 7/24 denetleniyor. Bu denetim de akaryakıtın rafineriden çıktığı andan, deponuza doldurulduğu ana dek geçen süreyi kapsıyor. Tüm bunlar, Full Garanti Kart’ın taahhütleri arasında da yer alıyor.

ÇOK OKUNANLAR