SEKTÖREL › Giulia'ya sürüş ve yol tutuş ödülü...

Giulia'ya sürüş ve yol tutuş ödülü...

20 Mayıs 2019 / 00:05 Alfa Romeo Giulia, Driver Power Ödülleri’nde “sürüş ve yol tutuş” kategorisinde altın madalya aldı

Giulia'ya sürüş ve yol tutuş ödülü...

Alfa Romeo'nun sportif sedan modeli Giulia, İngiltere’nin önde gelen haftalık otomobil dergisi Auto Express’in düzenlediği Driver Power Ödülleri’nde “sürüş ve yol tutuş” kategorisinde altın madalyaya layık görüldü. Giulia, İngiltere’nin en geniş kapsamlı müşteri memnuniyeti anketi olarak dikkat çeken ve binlerce araç sahibinden toplanan verilerle belirlenen Driver Power’da, “sürüş ve yol tutuş” alanında tam not aldı. Giulia ayrıca geçtiğimiz yıllarda EVO dergisinin Yılın Otomobili (eCoty) ödüllerinde iki farklı versiyonuyla ödüle layık görülmüştü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Alfa Romeo İngiltere Pazarlama Direktörü Andrew Tracey, “Auto Express Driver Power Ödülleri yeni bir otomobile sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu en iyi şekilde yansıtıyor. Bu yılki ödüller, Alfa Romeo Giulia'nın sahip olunabilecek en iyi otomobillerden biri olmaya devam ettiğini gösteriyor. Bu sonuçların kullanıcılardan gelen geri bildirimlere dayanması ise sonuçları güvenilir kılıyor” değerlendirmesinde bulundu. 

Auto Express Genel Yayın Yönetmeni Steve Fowlerise, “Kullanıcılar Giulia’ya bayılıyorlar. Giulia, genel sıralamada yüzde 93'lük skoru ile çok etkileyici bir sonuç elde etmesiyle dikkat çekiyor. Bu sonuç Giulia kullanmanın adeta bir rüya olduğunu da doğruluyor. Sadece motor ve güvenlik kategorilerindeki yüksek puanları ve markaya özgü tasarımı göz önünde bulundurarak konuşmuyorum. Bu sonuç, Alfa Romeo'nun geleneksel tarzda arkadan itişli bir spor sedan üretme kararının çok sevildiğini ve kabul gördüğünü doğruluyor” diye konuştu.

ÇOK OKUNANLAR