YEDEK PARÇA › Goodyear DuraTrac, Alman “Off Road” Dergisi tarafından en iyi arazi lastiği seçildi

Goodyear DuraTrac, Alman “Off Road” Dergisi tarafından en iyi arazi lastiği seçildi

02 Eylül 2014 / 22:23 Goodyear’ın DuraTrac arazi lastikleri, Alman yayıncı tarafından iki yıldır üst üste ödüle layık görülüyor

Goodyear DuraTrac, Alman “Off Road” Dergisi tarafından en iyi arazi lastiği seçildi

Goodyear DuraTrac lastikleri, Alman “Off Road Dergisi” okurları tarafından iki yıl üst üste yılın en iyi arazi lastiği seçildi. DuraTrac, “Çekiş Lastikleri” kategorisinde yarışan 10 lastik arasından, 63.000 okurun oylaması sonucunda en fazla oyu alarak ödüle sahip oldu.

Goodyear EMEA Marka ve Strateji Direktörü Alexis Bortoluzi son derece prestijli bir dergi tarafından bir kez daha en iyi arazi lastiği seçilmenin kendilerini heyecanlandırdığını ifade etti. Bortoluzi; “Bu ödülün en önemli tarafı; Off Road araç sürücülerinin bizzat bu değerlendirmeye katılmasıdır. Araçlarında lastikleri deneyimleyen sürücüler, ihtiyaç duydukları lastik performansının ne olduğunu biliyorlar. Bu ödül de, araçlarında Goodyear DuraTrac lastiklerini tercih eden sürücülerin lastik performansından duyduğu memnuniyetin somut bir kanıtıdır.” diye konuştu.

Goodyear DuraTrac lastiklerinin üretimi ABD’de gerşekleşirken, Avrupalı üreticilerin farklı ebatlardaki lastik taleplerini karşılamak amacıyla, DuraTrac lastikleri Goodyear’ın Almanya’da bulunan fabrikasında da üretiliyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR