SEKTÖREL › Goodyear'dan hayati öneme sahip bir aktivite

Goodyear'dan hayati öneme sahip bir aktivite

20 Haziran 2011 / 18:57 Goodyear Haziran ayı boyunca gerçekleştireceği aktivitelerle yol güvenliği bilincini artırmayı hedefliyor

Goodyear'dan hayati öneme sahip bir aktivite
Goodyear; yaz döneminde alışveriş merkezlerinde ve benzin istasyonlarında tüketicilerine yol güvenliğinde dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgi veriyor. Haziran ayı boyunca İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Eskişehir ve Mersin’de gerçekleşen aktivitelerde, Goodyear standlarına gelen tüketiciler yol güvenliği konusunda bilgi alırken hem eğlenceli hem eğitici bir yarışmaya katılarak çeşitli hediyeler kazanıyor. Goodyear standlarını ziyaret edenler, Goodyear Yaz Lastikleri ve güvenli sürüş hakkında detaylı bilgiler içeren bir kitapçığa da sahip oluyor. Bunun yanında, aktivitenin yapıldığı alışveriş merkezlerinin otoparklarında ve benzin istasyonlarında, araç lastiklerinin diş derinliği ölçümü yapılarak, sürücülere lastiklerinin durumu hakkında bilgi veriliyor.

Goodyear’ın yurdun birçok ilinde düzenlediği yaz aktivitelerini değerlendiren Goodyear Türkiye Pazarlama Direktörü Alper Yüksel, Goodyear’ın her zaman tüketicilerini bilinçlendiren, eğitici bir rol üstlendiğinin altını çizerek, “Tüketiciler; araçları için en doğru lastikleri seçerken, güvenlik ve performans özelliklerinin yanısıra; araçlarının teknik özelliklerini, yol koşullarını ve sürüş alışkanlıklarını da değerlendirmelidir. Biz Goodyear olarak, bu aktivitelerimizle, tüketicilerimizi hem araçları için doğru lastik seçimi ve güvenli sürüş hem de zengin yaz serisi lastiklerimiz hakkında bilgilendiriyoruz” dedi.

ÇOK OKUNANLAR