SEKTÖREL › GranTurismo MC Stradale Türkiye'ye geliyor

GranTurismo MC Stradale Türkiye'ye geliyor

23 Nisan 2011 / 04:26 Ülkemize sadece 2 adet ithal edilecek olan 'Maserati GranTurismo MC Stradale' Mayıs'ta Türkiye'ye geliyor

GranTurismo MC Stradale Türkiye'ye geliyor
Tofaş çatısı altında yer alan FerMas, Maserati model ailesinin en hızlı, en güçlü ve en hafif modeli olan GranTurismo MC Stradale’yi Mayıs ayından itibaren müşterilerine teslim etmeye başlayacak. 2011 yılında tüm dünyada sadece 300 adet üretilecek olan Maserati Gran Turismo MC Stradale’den ülkemize 2011 yılında sadece 2 adet ithal edilecek. 300 bin Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatı bulunan Maserati GranTurismo MC Stradale, 300 km/s’nin üzerine çıkabilen bir otomobil.

Maserati GranTurismo MC Stradale'nin elektronik MC Race Shift vites kutusu vites değişimlerini sadece 60 milisaniyede gerçekleştiriyor. Bu sayede 0-100 km/s hızlanmasını 4.6 saniyede tamamlayan otomobil, sürücüsüne “Otomatik” ve “Spor” modlarının yanısıra bir de “Yarış” modu sunuyor. Arka koltukları bulunmayan GranTurismo MC Stradale,  MC12’den sonra Maserati’nin ilk iki kişilik otomobili olma özelliğine sahip.

ÇOK OKUNANLAR