SEKTÖREL › Hernandez'in tercihi Corvette

Hernandez'in tercihi Corvette

22 Şubat 2013 / 16:22 Chevrolet ile Manchester United arasında imzalanan sponsorluk anlaşması gereği futbolculara yeni otomobilleri teslim edildi

Hernandez'in tercihi Corvette
Chevrolet, 2012’de imzalanan sponsorluk sözleşmesinin bir parçası olarak Manchester United’ın Resmi Otomotiv Ortağı olmuştu. Chevrolet logosu, 2014/15 sezonu itibariyle Kırmızı Şeytanlar’ın formalarında da yer alacak. Chevrolet ile Manchester United arasında imzalanan sponsorluk anlaşması sonucunda Manchester United’lı futbolculara ve futbol kulübü personeline Chevrolet marka otomobillerin dağıtımı gerçekleştirildi.

Futbolcu ve personelin seçimleri doğrultusunda Captiva, en çok tercih edilen Chevrolet modeli oldu. Chevrolet Avrupa Başkanı Susan Docherty konuyla ilgili olarak: "Portföyümüz, Manchester ekibi ve oyuncularına, Captiva, Volt, Camaro ve Corvette gibi, kendi yaşam tarzlarına uygun geniş seçenekler sunuyor. Manchester United’ın hem ligin hem de Chevrolet’lerin sürücü koltuğunda olduğunu görmek olağanüstü" dedi.

Otomobillerini teslim alan Manchester United takımının futbolcularına, aynı zamanda, Corvette yarış pilotu Oliver Gavin, araç teslimini daha da heyecanlı hale getiren özel sürüş ve güvenlik ipuçları verdi.

Tercihini Captiva’dan yana kullanan Hollanda Milli Takım futbolcusu Robin Van Persie, "İki çocuğum var, bu nedenle Chevrolet Captiva benim için gerçekten aile otomobili olarak çok iyi bir tercih” dedi. Hollandalı Alexander Buttner da Captiva’yı seçen oyuncular arasında yer alıyor. Kaleci Sam Johnstone ve Nick Powell tercihlerini elektrikli Volt’tan yana kullanırken, takımın ünlü forveti Wayne Rooney, defans oyuncusu Patrice Evra, orta saha oyuncusu Michael Carrick ve Meksikalı golcü Javier Hernandez’in tercihi ise Chevrolet Camaro ve Corvette oldu. 

ÇOK OKUNANLAR