KAMPANYALAR › Hyundai Blue Card sahiplerine yaz avantajı!

Hyundai Blue Card sahiplerine yaz avantajı!

23 Mayıs 2014 / 22:14 Hyundai, araç sahipleri için yaza özel yeni bir servis kampanyası sunuyor

Hyundai Blue Card sahiplerine yaz avantajı!

Satış ve satış sonrası hizmetlerini oldukça önemseyen Hyundai’nin hem yetkili servislerde hem de farklı marka ortaklıkları ile hayatı kolaylaştıran sadakat programı Blue Card, 28 Haziran tarihine kadar yaza özel bir kampanya ile sahiplerinin karşısına çıkıyor.

Yaza girmeden önce periyodik bakım, klima, fren, debriyaj, süspansiyon parça ve işçiliklerinde yüzde 30’a varan fiyat avantajı ve anlaşmalı lastik markalarından tek seferde 4 lastik alımlarında 60 TL fiyat avantajı, tüm Blue Card sahiplerini Hyundai yetkili servislerinde bekliyor olacak. Garantisi sona ermiş ve son 1 yıl içinde servise gelmemiş olan Hyundai araçlar, yetkili servislere kampanya döneminde bakım veya onarım için geldiklerinde bir sonraki periyodik bakım işçiliğinde yüzde 40 indirim sunan 3.000 Blue Puan’ın sahibi oluyor.

Kampanya boyunca Blue Card sahipleri, tatilden kuru temizlemeye, giyimden kitabevine kadar kampanyaya katılan markalarda da yüzde 25’e varan indirimler ve fırsatlar elde etmiş olacak. Hyundai, aracını yaza hazırlamak, ücretsiz check-up yaptırmak, Blue Card ile birlikte sunulan avantajlardan yararlanmak ve en yeni Hyundai modelleri ile test sürüşü yapmak isteyen tüm araç sahiplerini yetkili servislerine davet ediyor. Kendilerine en yakın bayileri ve yetkili servisleri öğrenmek isteyenler www.hyundai.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR