KAMPANYALAR › Hyundai'de cazip finansman olanakları

Hyundai'de cazip finansman olanakları

07 Mayıs 2011 / 00:00 Ürün yelpazesini her geçen gün zenginleştiren Hyundai, şimdi de yeni bir finansman hizmeti başlatıyor

Hyundai'de cazip finansman olanakları
Hyundai, satın alma sürecinde müşterilerine finansman konusunda en iyi hizmeti vermek üzere Hyundai Finans’ı geliştirdi. TEB Tüketici Finansman A.Ş. (TebCetelem) işbirliğiyle gerçekleştirilen hizmet, müşterilere cazip finansman olanaklarını sunmakla birlikte satın alma sürecindeki operasyonel zorlukları da en aza indiriyor.

Hyundai Finans’ın avantajları, Hyundai’nin ürün yelpazesindeki tüm modeller için geçerli olacak. Yeni otomobiller için 3 ile 36 ay arasında yüzde 0,86 faiz oranıyla, 37 ile 48 ay arasında da yüzde 0,96 faiz oranıyla kredi kullanma imkanı sunan Hyundai Finans, ikinci el otomobiller için de ayda yüzde 0,99 oranlı kredi koşulu tanıyacak.

Örneğin, Mayıs ayı boyunca i-Serisi modellerinde, 20 bin TL için 36 aylık vadede aylık 600 TL’lik geri ödemelerle kredi kullanılabilirken Yeni Accent Blue ise Hyundai Finans ayrıcalığı ile 48 ayda 339 TL’den başlayan taksitlerle sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR