KAMPANYALAR › Hyundai'de Nisan fırsatları...

Hyundai'de Nisan fırsatları...

06 Nisan 2014 / 22:31 Hyundai Kredi, Nisan ayına özel olarak avantajlı bir satış desteği sunuyor

Hyundai'de Nisan fırsatları...

Hyundai, müşterileri için düşük faizli kredi oranlarıyla beraber yeni avantajlar sunmaya devam ediyor. Markanın B segmentindeki başarılı modeli yeni i20, Hyundai Kredi’yle birlikte 20.000 TL için 20 ay vadede yüzde 0 faizle satın alınabiliyor. Ayrıca diğer yeni Hyundai modelleri için de yüzde 0.66 faiz oranından başlayan kredi seçenekleri bulunuyor.

Hyundai’nin C segmentindeki modeli i30’un benzinli ve dizel versiyonları 40.000 TL, 24 ay yüzde 0,66, crossover temsilcisi ix35 ve konforlu sedan i40 ise 44.000 TL, 36 ay yüzde 0,99 faiz oranlarına sahip ödeme koşullarıyla satılıyor. Hyundai Kredi sadece faiz oranlarını düşürmekle kalmayarak aynı zamanda yeni araç alacak kişilerin ekonomisine de katkıda bulunmak için beş ay kredi erteleme uygulamasını da sunuyor. Ertelemeli olarak sunulan bu satış olanağında müşteriler hemen teslim aldıklarını araçlarının kredilerini Eylül ayında ödemeye başlıyorlar.

Hyundai i20 1.2 lt GO! satışta...
Hyundai i20’nin 1.2 litrelik benzinli versiyonu, GO! adıyla yepyeni bir donanım seviyesine daha kavuştu. Oldukça zengin donanım özelliklerine sahip olan i20 GO!’da direksiyondan kumandalı 4 hoparlörlü ve MP3 çalarlı müzik sistemi, iPod ve Aux bağlantısı ve sürücü koltuğu yükseklik ayarı standart olarak sunuluyor. Bu donanımlara ek olarak dokunmatik ekranlı, SD kart ve DVD okuyuculu navigasyonlu müzik sistemi, sis farları ve entegre LED gündüz farları yer alıyor. Siyah renkli jantlar, dikiz aynaları, B sütunu kaplamaları ve karartılmış arka camları da dış kısmın yeni eklenen parçalarını oluşturuyor. Hyundai i20 GO!, mevcut 1.2 litre ve 1.4 litrelik benzinli motorlarla sunulurken ürün gamına sportif bir hava getirmiş oluyor. Yeni i20 1.2 lt GO! 42.000 TL’ye satılıyor.

ÇOK OKUNANLAR