KAMPANYALAR › Hyundai'den avantajlı servis kampanyası

Hyundai'den avantajlı servis kampanyası

26 Ağustos 2011 / 12:48 Hyundai, 17 Eylül 2011’e kadar geçerli olacak servis kampanyasıyla müşterilerine indirimler ve avantajlar sunuyor

Hyundai'den avantajlı servis kampanyası
Bu yıl içinde 5 Yıl Garantili Ultra Servis programını başlatan Hyundai, yüzde 25 oranında avantajlar sağlayan yeni servis kampanyası dahilinde tüm Hyundai'leri Bayram tatili öncesi ve sonrasında Türkiye genelindeki yetkili servislerine bekliyor.

Hyundai’nin 17 Eylül 2011’e kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde periyodik bakım ile birlikte fren sistemi ve debriyaj sistemi parça ve işçiliğinde tüm araçlara yüzde 25 indirim uygulanacak. İndirimin yanı sıra tüm Hyundai araçlara ücretsiz check-up hizmeti ve iç-dış temizlik hizmeti de verilecek. Ücretsiz check-up’ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolüyle de tamponlarda oluşan çizikler giderilecek.

Kampanya dahilinde far ayarı/ampul kontrolü, yağ servisi ya da lastik servisinin birinden ücretsiz olarak yararlanılabilecek. Bunların dışında garantisi bitmiş Hyundai modelleri için sunulan Opsiyonel Yol Yardım Paketi, uygulanan indirimle sadece 55TL + KDV’ ye satın alınabilecek.

Hyundai bu avantajlı kampanyadan tüm müşterilerinin yararlanmaları için araç sahiplerini tüm Türkiye genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 83 adet Hyundai Yetkili Servisi’ne bekliyor. Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyenler, www.hyundai.com.tr adresine başvurabilirler.

ÇOK OKUNANLAR