SEKTÖREL › Hyundai'den müşteri memnuniyetine yönelik uygulama

Hyundai'den müşteri memnuniyetine yönelik uygulama

14 Ekim 2023 / 22:14 Hyundai, satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini artırmak için "myHyundai Türkiye" uygulamasını geliştirdi

Hyundai'den müşteri memnuniyetine yönelik uygulama

Hyundai Assan, geliştirdiği bir mobil uygulama ile başta Hyundai sahipleri olmak üzere tüm otomobil severlere dikkat çekici bir hizmet sunuyor. Müşteriler, myHyundai Türkiye adı verilen mobil uygulama ile seçilen Hyundai Yetkili Satıcısı’yla görüntülü görüşme yapabiliyor ve servis randevusu planlayabiliyor. Uygulama sayesinde aynı zamanda, gerektiğinde en hızlı şekilde yol yardım hizmeti de alınabiliyor. Kullanıcılar, marka ortaklıkları ile indirim fırsatlarından da yararlanabiliyor. Uygulama ile sahip olunan araç hakkında ihtiyaç duyulan tüm bilgilere tek bir yerden erişilebilirken, uygulama aracın önceki bakım randevuları hakkında da genel bir bakış sunuyor.

myHyundai Türkiye, bir Hyundai modeli satın alma ile ilgili her şeyi daha kolay hâle getiriyor. Modeller hakkında gerekli bilgilere anında ulaşılırken online rezervasyon, test sürüşü talebi ve online kredi başvurusunda da bulunulabiliyor. Bu uygulamayı kullanmak için bir Hyundai sahibi olmaya da gerek yok. Dileyen herkes Hyundai dünyası hakkında detaylı bilgi almak için bu uygulamadan faydalanabiliyor.

ÇOK OKUNANLAR