SEKTÖREL › Hyundai'den yeni bir plaza

Hyundai'den yeni bir plaza

12 Temmuz 2011 / 00:21 Hyundai, Kayseri'de açılan HB İnoto'nun yeni plazasıyla satış ve servis ağını güçlendiriyor

Hyundai'den yeni bir plaza
Yeni modelleriyle ürün gamını genişleten Hyundai’deki gelişim rüzgarının son temsilcisi Kayseri’de açılan HB İnoto Plaza oldu. İlk olarak 2007 yılında Kayseri’de Hyundai çatısı altında hizmet vermeye başlayan HB İnoto Plaza’nın yeni tesisi 4 milyon dolarlık yatırımla 1 yılda tamamlandı. Ankara Yolu üzerinde hizmete açılan HB İnoto Plaza, Kayseri ile birlikte tüm bölgedeki Hyundai kullanıcılarına servis hizmeti sunarken, Hyundai modellerinin satışını da gerçekleştirecek.

HB İnoto Plaza, toplam 9 bin metrekarelik alan üzerine kurulu ve 4 bin metrekarelik kapalı alana sahip. Hyundai’nin geniş ürün yelpazesinin tamamının sergilendiği 1.500 metrekarelik showroom’a, mekanik, boya ve kaporta bölümlerinin yer aldığı 2 bin metrekarelik servise ve ikinci el satışlara özel 500 metrekarelik kapalı alana sahip olan HB İnoto Plaza, her biri konusunun uzmanı 50’den fazla çalışana sahip.

Hyundai Assan Genel Müdürü Ümit Karaarslan, HB İnoto Plaza’nın açılışında yaptığı konuşmada; “Hyundai markası hem yeni modelleri hem de bayi ağı ile gelişiyor. Bu yıl tüketicilerin beğenisine sunduğumuz Accent Blue ve Elantra modellerini önümüzdeki aylarda i40 modelimiz takip edecek. Otomobillerimiz gibi bayilerimiz de kendini geliştiriyor. Amacımız Hyundai kullanıcılarına yeni modellerimiz ve satış sonrası üstün hizmetlerimiz ile marka sadakati oluşturmak. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetinde bir numara olmak hedefimizle gelişmeye devam edeceğiz. HB İnoto’yu bu güzel tesisi Kayserililere ve Hyundai Ailesine kazandırdığı için tebrik ederim” dedi.
 

ÇOK OKUNANLAR