SEKTÖREL › Hyundai'nin servis danışmanları yarıştı

Hyundai'nin servis danışmanları yarıştı

20 Nisan 2011 / 00:20 'Hyundai 1. Ulusal Servis Danışmanları Olimpiyatı', 14 Nisan günü İzmit Emex Otel’de gerçekleştirildi

Hyundai'nin servis danışmanları yarıştı
Bu yıl ilk kez düzenlenen ve geleneksel hale dönüştürülerek her iki yılda bir gerçekleştirilecek olan  “Hyundai 1. Ulusal Servis Danışmanları Olimpiyatı”nda, başarılı servis danışmanlarına bilgi ve becerilerini sergileme fırsatı sunuldu.

Yapılan ön elemeler sonucu belirlenen 20 finalist, olimpiyata katılım için Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden İzmit’e geldi. Tüm gün süren mülakat ve rol çalışmalarında bilgi ve becerilerini sergileyen servis danışmanları gün içinde Hyundai Fabrikası’nı da gezme fırsatı buldular. Shell & Turcas Petrol, PDR Group Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri’nin katkılarıyla düzenlenen mücadelede birinciliği İstanbul Bayraktar Hyundai Plaza’dan Özhan Menekay, ikinciliğiyse Ankara Neziroğlu Hyundai Plaza’dan Zafer Kuplay elde etti. Hyundai 1. Ulusal Servis Danışmanları Olimpiyatı’nın üçüncülüğünüyse İstanbul Uçar Hyundai Plaza’dan Mehmet Coşkun ve Mersin Derya Hyundai Plaza’dan Esra Eğin paylaştı.

ÇOK OKUNANLAR