GÜNDEM › İki yıldız dünya için buluştu...

İki yıldız dünya için buluştu...

23 Nisan 2022 / 16:09 Mercedes-Benz’in elektrikli alt markası Mercedes-EQ’nun Türkiye'deki yüzü ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oldu

İki yıldız dünya için buluştu...

Mercedes-Benz'in tamamen elektrikli modelleri Mercedes-EQ markası altında Türkiye’de satışa sunulmaya devam ediyor. Tamamen elektrikli ilk modeli EQC’nin ardından 2022’de de EQS modelini Türkiye'deki model gamına ekleyen yıldızlı marka, bu sene içerisinde ayrıca EQA, EQB ve EQE gibi diğer elektrikli modellerini de Türk tüketicisiyle buluşturmayı hedefliyor.

Mercedes-Benz, elektrikli alt markası Mercedes-EQ’nun Türkiye’deki kampanyası için ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaştı. Kariyerinde pek çok dizi ve sinema filminde rol alan sevilen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, aynı zamanda doğa sevgisi ve çevre duyarlılığı ile tanınıyor.

82fd5921f994dea2e546349787bcb530_0.jpg

Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı ve “Dünya, bu senin için” sloganıyla “22 Nisan Dünya Günü”nde başlatılan kampanya kapsamında hazırlanan reklam filmi, sosyal medya, televizyon ve sinemalarda gösterilirken, kampanyaya özel outdoor ve basılı mecralar için de ayrı çekimler gerçekleştirildi. Otomobil tutkusuyla da bilinen Tatlıtuğ, kampanya kapsamında bir yıl boyunca kendine tahsis edilen tamamen elektrikli EQS modelini kullanacak.

ÇOK OKUNANLAR