SEKTÖREL › Infiniti'ler turneye çıktı

Infiniti'ler turneye çıktı

16 Nisan 2011 / 13:54 Infiniti, İstanbul’un ardından, İzmir, Ankara, Antep, Adana ve Mersin illerinde otomobil severler ile buluşuyor

Infiniti'ler turneye çıktı
Infiniti, “Total Ownership Experience” prensibi doğrultusunda, müşteriyle İstanbul dışındaki büyük illerde de buluşmak amacıyla yollara çıkıyor. İstanbul dışındaki premium otomobil tutkunlarıyla buluşmak isteyen marka bu amaçla gittiği illerde Infiniti alanları yaratıyor.

Infiniti’nin ilk durağı, markayı temsil eden Bayraktar Grubu’nun tarihinde, sanayi yatırımlarını gerçekleştirmesi ve ilk perakende noktasını kurması açısından özel bir yeri de olan İzmir şehri. İzmirli otomobil tutkunları, 7 Nisan–22 Mayıs tarihleri arasında, 45 gün boyunca Swissotel Grand Efes içerisine kurulan Infiniti alanını ziyaret edebilecekler.

Infiniti, İzmir'den sonraysa sırasıyla, 25 Nisan–25 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da Sheraton Hotel’inde, 24-27 Mayıs tarihleri arasında Antep’de Bayazhan Hoteli’nde, 30 Mayıs–14 Haziran tarihleri arasında Adana’da Hilton Hotel’inde ve son olarak 6–7 Haziran tarihleri arasında Mersin’de Hilton Hotel’inde kurulacak Infiniti alanlarında ziyaretçilerle buluşacak. Infiniti, otomobil severlere FX30d ve M30d modellerini test etme imkanı da sunacak.

ÇOK OKUNANLAR